Zostaw wiadomość.


Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni. Prosimy o pozostawienie zgłoszenia

Zostaw wiadomość.
  • Preparat do dezynfekcji rąk oraz powierzchni płaskich 90ml

Preparat do dezynfekcji rąk oraz powierzchni płaskich 90ml

Produkt oryginalny - SPRAWDŹ

Preparat do dezynfekcji rąk oraz powierzchni płaskich.

Objętość netto: 90ml

Substancja czynna w 100g produktu: etanol 72g.

4,90 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:2 sztuk produktu.

EGR CleanSkin+ - Płyn o działaniu wirusobójczym, przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli. Płyn gotowy do użycia . Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. 

Sposób użycia:

  • Higieniczna dezynfekcja rąk: ok. 3ml produktu wcierać w uprzednio umyte dłonie przez 30 sekund. Unikać kontaktu z oczami.
  • Dezynfekcja powierzchni: nanieść na uprzednio umytą powierzchnię, całkowicie ją zwilżając. Powierzchnia musi pozostać wilgotna przez 5 minut. Nie wymaga spłukiwania. 

Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnąć porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać z daleka od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. 

Produkt nie zawiera składników spełniających kryteria PBT lub vPvB zgodnie z załącznikiem XIII. Etanol może tworzyć mieszaniny wybuchowe par z powietrzem. 

112999

Opis

Pojemność
90ml
  Brak szablonu dla modułu bonjavascript